Menu
Nákupný košík
Zaregistrujte sa a pripojte sa do nášho vernostného programu!   Viac tu

Vlasová kozmetika

Vlasová kozmetika

CHI Farouk Systém je tu s nami už od roku 1986Jeho zakladateľ pán Farouk Shamu začal podnikať s 1000 dolármi.... a v roku 2001 patentovali, vyrobili a predstavili na trhu vôbec prvú keramickú žehličku využívajúcu 44 anorganických keramických substancií. Vlasová kozmetika CHI spôsobila revolúciu v starostlivosti o vlasy!

Farouk Shami je inovátorom vo svete vlasovej starostlivosti a aj majiteľom 27 patentov. Medzi nimi je napríklad už spomínaný unikátny patentovaný komplex CHI 44, vďaka ktorému produkty pôsobia vnútri vlasového vlákna a vyživujú vlasy naozaj do hĺbky. Farouk okrem prvej keramickej žehličky v

Pokrok, profesionalita a kvalita sú charakteristickými vlastnosťami tejto americkej značky. CHI je celosvetovo úspešná vlasová kozmetika. Neustále vyvíja nové a inovatívne receptúry pre krásne a zdravé vlasy. V portfóliu kozmetiky na vlasy CHI každý nájde to, čo jeho vlasy potrebujú – od regeneračných sér na vlasy, cez jemné šampóny, kondicionéri až po hĺbkovo vyživujúce masky alebo oleje .


Spresniť vyhľadávanie

 CHI INFRA  TREATMENT-  HYDRATAČNÝ KONDICIONÉR 355ml
do 10 Dní
CHI Infra Treatment Hydratačný kondicionérHydratačný kondicionér  je aktivovaný technológiou CHI 44, ktorá je určená pre dokonalú hydratáciu a obnovu štruktúry vlasy. Aktivuje katiónovú hydrátaciu vo vnútri vlasu, okamžite zvlhčuje a reparuje poškodenú vnútornú vlasovú štruktúru a vracia vlasom..
15,30 €
Bez DPH:12,75 €
BEZOPLACHOVÁ, REVITALIZAČNÁ KÚRA NA POKOŽKU HLAVY CHI POWER PLUS -104ml
-20 %
Revitalizačný kúra pomáha zachovať správny stav pokožky hlavy. Upokojuje, stimuluje a osviežuje pokožku hlavy. Kúra je ideálny pre každodenné používanie.Vlastnosti:upokojuje, stimuluje a osviežujezachováva správny stav pokožkybohatá na vitamíny A, C, D, Epre každodenné použitiepH: 5.0 - 6.0bez parab..
13,20 € 16,40 €
Bez DPH:11,00 €
HODVÁBNY OLEJ NA VLASY CHI SILK INFUSION - 177ml
Vypredaná
CHI Silk Infusion Hodvábny olej 177mlNajobľúbenejší hodvábny olejček výrazne ovplyvňuje zdravie a kvalitu vlasov. Prinavracia vlasom silu, pevnosť, vlhkosť a pružnosť. Obsahuje vzácnu zložku, ktorou je prírodný hodváb, zdroj veľkého množstva aminokyselín. Zloženie obohacujú pšeničné a sójové proteín..
24,20 €
Bez DPH:20,17 €
CHI Silk Infusion Hodvábny olej 355mlNajobľúbenejší hodvábny olejček výrazne ovplyvňuje zdravie a kvalitu vlasov. Prinavracia vlasom silu, pevnosť, vlhkosť a pružnosť. Obsahuje vzácnu zložku, ktorou je prírodný hodváb, zdroj veľkého množstva aminokyselín. Zloženie obohacujú pšeničné a sójové proteín..
39,50 €
Bez DPH:32,92 €
CHI Silk Infusion Hodvábny olej 59mlNajobľúbenejší hodvábny olejček výrazne ovplyvňuje zdravie a kvalitu vlasov. Prinavracia vlasom silu, pevnosť, vlhkosť a pružnosť. Obsahuje vzácnu zložku, ktorou je prírodný hodváb, zdroj veľkého množstva aminokyselín. Zloženie obohacujú pšeničné a sójové proteíny..
15,00 €
Bez DPH:12,50 €
KONDICIONÉR NA MASTNÉ VLASY CHI POWER PLUS  - 355ml
-18 %
Jemný hydratačný kondicionér s čistiacimi, upokojujúcimi a tíšiacimi účinkami. Kondicionér intenzívne hydratuje vlasy, ktoré posilňuje a chráni pred UV žiarením.Vlastnosti:hydratuje a upokojuje pokožku hlavymá čistiace a utišujúce účinkychráni pred UV žiarenímudržuje vo vlasoch vlhkosťuľahčuje rozče..
14,40 € 17,52 €
Bez DPH:12,00 €
ŠAMPÓN NA VLASY CHI INFRA - 355ml
do 10 Dní
Silne hydratačný šampón ktorý jemne čistí vlasy i pokožku hlavy. Obsahuje prírodný hodváb a pšeničné proteíny, ktoré vlas hĺbkovo ošetrujú a zabraňujú jeho poškodeniu z vonka. Vlasy sú po ošetrení radou CHI INFRA viditeľnejšie hladšie, lesklejšie a ľahšie formovateľné. Ideálny na všetky typy vlasov ..
15,30 €
Bez DPH:12,75 €
Zobrazené 1 až 7 z 7 (1 stránok)