Menu
Nákupný košík
Zaregistrujte sa a pripojte sa do nášho vernostného programu!   Viac tu

Vlasová kozmetika

Vlasová kozmetika

CHI Farouk Systém je tu s nami už od roku 1986Jeho zakladateľ pán Farouk Shamu začal podnikať s 1000 dolármi.... a v roku 2001 patentovali, vyrobili a predstavili na trhu vôbec prvú keramickú žehličku využívajúcu 44 anorganických keramických substancií. Vlasová kozmetika CHI spôsobila revolúciu v starostlivosti o vlasy!

Farouk Shami je inovátorom vo svete vlasovej starostlivosti a aj majiteľom 27 patentov. Medzi nimi je napríklad už spomínaný unikátny patentovaný komplex CHI 44, vďaka ktorému produkty pôsobia vnútri vlasového vlákna a vyživujú vlasy naozaj do hĺbky. Farouk okrem prvej keramickej žehličky v

Pokrok, profesionalita a kvalita sú charakteristickými vlastnosťami tejto americkej značky. CHI je celosvetovo úspešná vlasová kozmetika. Neustále vyvíja nové a inovatívne receptúry pre krásne a zdravé vlasy. V portfóliu kozmetiky na vlasy CHI každý nájde to, čo jeho vlasy potrebujú – od regeneračných sér na vlasy, cez jemné šampóny, kondicionéri až po hĺbkovo vyživujúce masky alebo oleje .


CHI Keratin Silk Infusion je silná kúra, ktorá obnovuje, lieči a hydratuje suché a poškodené vlasy. Prírodný keratín obnovuje vonkajšiu štruktúru vlasov. Hodváb preniká do hĺbky vlasov, udržuje ich hydratáciu a vyhladzuje vonkajšiu štruktúru. Výrazne zlepšuje elasticitu vlasov a zabraňuje ich lámavo..
12,90 €
Revitalizačný kúra pomáha zachovať správny stav pokožky hlavy. Upokojuje, stimuluje a osviežuje pokožku hlavy. Kúra je ideálny pre každodenné používanie.Vlastnosti:upokojuje, stimuluje a osviežujezachováva správny stav pokožkybohatá na vitamíny A, C, D, Epre každodenné použitiepH: 5.0 - 6.0bez parab..
14,90 €
Farebný kondicionér na podporu a oživenie farbených alebo prirodzených vlasov. Ideálny na použitie medzi službami salónu na oživenie farebného tónu. Tiež je vhodný na podporu farby prirodzených nefarbených vlasov. Gaštanovo červený odtieň poskytuje jasné, teplé červené tóny.Odporúčame prirodzeným vl..
12,00 €
CHI Silk Infusion Hodvábny olej 177mlNajobľúbenejší hodvábny olejček výrazne ovplyvňuje zdravie a kvalitu vlasov. Prinavracia vlasom silu, pevnosť, vlhkosť a pružnosť. Obsahuje vzácnu zložku, ktorou je prírodný hodváb, zdroj veľkého množstva aminokyselín. Zloženie obohacujú pšeničné a sójové proteín..
22,00 €
CHI Silk Infusion Hodvábny olej 355mlNajobľúbenejší hodvábny olejček výrazne ovplyvňuje zdravie a kvalitu vlasov. Prinavracia vlasom silu, pevnosť, vlhkosť a pružnosť. Obsahuje vzácnu zložku, ktorou je prírodný hodváb, zdroj veľkého množstva aminokyselín. Zloženie obohacujú pšeničné a sójové proteín..
35,90 €
HODVÁBNY OLEJ NA VLASY CHI SILK INFUSION - 59ml
-7 %
CHI Silk Infusion Hodvábny olej 59mlNajobľúbenejší hodvábny olejček výrazne ovplyvňuje zdravie a kvalitu vlasov. Prinavracia vlasom silu, pevnosť, vlhkosť a pružnosť. Obsahuje vzácnu zložku, ktorou je prírodný hodváb, zdroj veľkého množstva aminokyselín. Zloženie obohacujú pšeničné a sójové proteíny..
12,50 € 13,50 €
CHI Keratin Mist je dokonalá hydratujúca a posilňujúca kúra na vlasy bez zmývania. Keratínový postrek - výživa regenerujúca vrchnú keratínovú vrstvu vlasu, ktorá perfektne hydratuje vlasy. Prípravok vlasy posilňuje, dodáva lesk a vyhladzuje. Obsahuje keramické častice, keratín a prírodný hodváb. Dod..
14,00 €
Jemný hydratačný kondicionér s čistiacimi, upokojujúcimi a tíšiacimi účinkami. Kondicionér intenzívne hydratuje vlasy, ktoré posilňuje a chráni pred UV žiarením.Vlastnosti:hydratuje a upokojuje pokožku hlavymá čistiace a utišujúce účinkychráni pred UV žiarenímudržuje vo vlasoch vlhkosťuľahčuje rozče..
15,90 €
Zobrazené 1 až 8 z 22 (3 stránok)