Menu
Nákupný košík
Zaregistrujte sa a pripojte sa do nášho vernostného programu!   Viac tu

Vlasová kozmetika

Vlasová kozmetika

CHI Farouk Systém je tu s nami už od roku 1986Jeho zakladateľ pán Farouk Shamu začal podnikať s 1000 dolármi.... a v roku 2001 patentovali, vyrobili a predstavili na trhu vôbec prvú keramickú žehličku využívajúcu 44 anorganických keramických substancií. Vlasová kozmetika CHI spôsobila revolúciu v starostlivosti o vlasy!

Farouk Shami je inovátorom vo svete vlasovej starostlivosti a aj majiteľom 27 patentov. Medzi nimi je napríklad už spomínaný unikátny patentovaný komplex CHI 44, vďaka ktorému produkty pôsobia vnútri vlasového vlákna a vyživujú vlasy naozaj do hĺbky. Farouk okrem prvej keramickej žehličky v

Pokrok, profesionalita a kvalita sú charakteristickými vlastnosťami tejto americkej značky. CHI je celosvetovo úspešná vlasová kozmetika. Neustále vyvíja nové a inovatívne receptúry pre krásne a zdravé vlasy. V portfóliu kozmetiky na vlasy CHI každý nájde to, čo jeho vlasy potrebujú – od regeneračných sér na vlasy, cez jemné šampóny, kondicionéri až po hĺbkovo vyživujúce masky alebo oleje .


Spresniť vyhľadávanie

KONDICIONÉR NA MASTNÉ VLASY CHI POWER PLUS  - 355ml
-18 %
Jemný hydratačný kondicionér s čistiacimi, upokojujúcimi a tíšiacimi účinkami. Kondicionér intenzívne hydratuje vlasy, ktoré posilňuje a chráni pred UV žiarením.Vlastnosti:hydratuje a upokojuje pokožku hlavymá čistiace a utišujúce účinkychráni pred UV žiarenímudržuje vo vlasoch vlhkosťuľahčuje rozče..
14,40 € 17,52 €
Bez DPH:12,00 €
Zobrazené 1 až 1 z 1 (1 stránok)