Menu
Your Cart
Zaregistrujte sa a pripojte sa do nášho vernostného programu!   Viac tu

Dodacie podmienky a spôsoby platby

Tovar v našom e-shope (Predlzovanieapredajvlasov.sk) doručujeme prostredníctvom niekoľkých doručovacích možnosti. Pri tvorbe objednávky sa zákazníkovi zobrazia v košíku dostupné spôsoby doručenia a platby. Zákazník si podľa vlastného rozhodnutia vyberie z dostupných spôsobov doručenia tovaru. Každá ponúkaná doprava má uvedenú cenu za zásielku.

Cena za prepravu je konečná vrátane všetkých poplatkov (dobierka, poplatky, dane, balné, atď).

V prípade, že Vaša objednávka presiahne sumu 200,-€ (vrátane) je doručenie zásielky v rámci Slovenskej republiky ZADARMO! E-shop Vám automaticky ponúkne možnosť dopravy zdarma, ak objednávka dosiahne / presiahne stanovenú sumu.

Spôsoby doručenia / spôsoby platby SR:

Osobný odber / hotovosť
Cena: 0,00 €
Osobný odber / bankový prevod
Cena: 0,00 €
Slovenská pošta / dobierka
Cena: 3,70 €

Zásielky zasielame každý deň (ak je tovar skladom), okrem dní pracovného pokoja a štátnych sviatkov. 

V prípade osobného odberu si môžete tovar prevziať (po vopred dohodnutom termíne) v našom salóne na Rovná ulica 400/81C, Hrubá Borša v čase od 11:00 - 18:00.

V prípade DOPRAVY ZDARMA bude zásielka doručená Slovenskou poštou - 1 trieda doporučene.

Zásielky sú doručené zákazníkovi Slovenskou poštou - 1 trieda doporučene spravidla do 1 - 3 pracovných dní. Doba uloženia zásielky na príslušnej pošte je 14 dní, počas ktorej si zákazník môže zásielku vyzdvihnúť. Po tomto termíne sa zásielka vráti späť k nám. Opätovné zaslanie zásielky na požiadanie je možné, avšak bude zákazníkovi pripočítaná cena za opätovné doručenie v sume podľa vyššie uvedenom spôsobe platby!

V prípade, ak sa požadovaný tovar v čase objednania nenachádza skladom, alebo bude dodávaný na objednávku, tak Vám tovar bude doručený podľa doby doručenia "Dostupnosti" pri jednotlivých produktoch, zväčša do 5 - 10 pracovných dní v závislosti od množstva objednaného tovaru.

Zákazník je o každom úkone spojenom s doručovaním zásielky informovaný emailom.

Tovar zasielame riadne zabalený. Zákazník je povinný pri preberaní tovaru skontrolovať neporušenosť zásielky.

V prípade, že máte nejasnosti, alebo problém so zásielkou, neváhajte nás kontaktovať na: obchod@predlzovanieapredajvlasov.sk

Súbory cookie
Tento ESHOP používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.