Investícia do predĺžených vlasov nie je to posledné, čo by vás malo zaujímať. Aby vám vaša koruna krásy vydržala čo najdlhšie, je potrebné sa o ňu príkladne starať, hýčkať ju a dožičiť jej len tú najlepšiu výživu. Množstvo dám na vlasovej kozmetike šetrí a myslia si, že vlasy stačí jednoducho umyť a opláchnuť. Avšak pozor! S kvalitným šampónom, balzamom aj olejom predĺžite životnosť vašich nadpojených vláskov aj o niekoľko rokov.


Zázrak menom CHI

Vaše nadpojené vlasy sú síce ľudské, avšak nezabúdajte, že sú neživé, teda nie je možná výživa zvnútra. O to viac sa o ne musíte starať vy a dopriať im výživu zvonka - a to kvalitnými šampónmi, maskami či olejmi.

CHI kozmetika na vlasy prichádza do našich kaderníctiev a obchodov priamo z USA. Jej prepracované zloženie zaručuje kvalitnú regeneráciu pre všetky typy vlasov. Máte vlásky vlnité, rovné, husté, riedke, dlhé, krátke, blond, hnedé alebo čierne? Stačí ak siahnete po výrobkoch CHI a pomoc je zaručená. Základom každého výrobku je prírodný hodváb, ktorý dodáva vlasom vlhkosť a posilňuje ich vonkajšiu štruktúru. 


Prioritou starostlivosti o predĺžené vlasy by rozhodne mali byť šampón, balzam a hodvábne obnovujúce sérum.


Šampón má krásnu perleťovú farbu, nespotrebujete ho veľa, ihneď pokryje vaše vlasy hustou penou.Niekomu vyhovuje iba používanie šampónu, odporúčame však aj kondicionér. Obrovskou výhodou tejto kozmetiky je, že nerozleptáva spoje a o vaše nadpojené vlasy je kráľovsky postarané.

Najväčším zázrakom je však obnovujúce sérum. Zanecháva vlasy mäkké, jemné, žiarivé a leské. Uľahčuje tiež rozšesávanie, neobsahuje alkohol ani parabény a pri tepelnej úprave fénom, žehličkou či kulmou chráni štruktúru vlasového folikulu.

Stačí aplikovať skutočne malé množstvo do dlane, približne kvapku vo veľkosti hrášku. Určite vás príjemne prekvapí aj nádherná vôňa, váš chlap bude vo vašich vlasoch s radosťou zaspávať :) A čo je na tom celom najlepšie? Že všetky tri druhy výrobkov kozmetiky značky CHI nájdete aj na našom eshope a to v najvýhodnejšej cene na slovenskom trhu :)