Menu
Nákupný košík
Zaregistrujte sa a pripojte sa do nášho vernostného programu!   Viac tu

Fanola

Fanola

Proti žltým / oranžovým odleskom

Prečo práve Fanola No Orange Anti-Orange Shampoo 350 ml?Dodajte svojim vlasom žiarivú farbu a odstráňte nežiaduce medené až červené odlesky z vlasov. Jemný čistiaci neutralizačný šampón s modrými pigmentami odstraňuje z vlasov nežiadúce červené a medené odlesky a navracia im prirodzene vyzerajúce fa..
9,50 €
Prečo práve Fanola No Yellow Shampoo 350 ml?Podčiarknite krásu vašej platinovej blond farby a dajte zbohom nevzhľadným žltým odleskom farby.Šampón na vlasy Fanola No Yellow vďaka obsahu fialových pigmentov potláča žlté odlesky farby a dodáva vlasom chladný odtieň. Vlasy sú po aplikácii šampónu zamat..
10,90 €
Fanola No Yellow Mask 100 ml
Nové
Prečo práve Fanola No Yellow Mask 100 ml?Vyskúšajte špeciálne masku na vlasy Fanola No Yellow a doprajte svojim vlasom platinovú blond a zbavte sa nevzhľadných žltých vlasov, ktoré už dávno nie sú in.Neutralizačná maska ??na vlasy Fanola No Yellow odstraňuje z blond vlasov nežiaduce žlté až mosadzné..
6,50 €
Fanola No Yellow Shampoo 100 ml
Nové
Prečo práve Fanola No Yellow Shampoo 100 ml?Podčiarknite krásu vašej platinovej blond farby a dajte zbohom nevzhľadným žltým odleskom farby.Šampón na vlasy Fanola No Yellow vďaka obsahu fialových pigmentov potláča žlté odlesky farby a dodáva vlasom chladný odtieň. Vlasy sú po aplikácii šampónu zamat..
6,50 €
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)
Súbory cookie
Tento ESHOP používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.