Menu
Nákupný košík
Zaregistrujte sa a pripojte sa do nášho vernostného programu!   Viac tu

CHI - ALOE VERA

CHI - ALOE VERA

Na vlnité / kučeravé vlasy s ALOE VERA

Vlnité a kučeravé vlasy majú tendenciu byť suché a preto potrebujú tú správnu hydratáciu a výživu. To je presne to, na čo sa zamerala americká značka Farouk CHI, ktorá vyvinula nový rad Aloe Vera špeciálne pre hýčkanie a vyživovanie kučeravých vlasov. Aloe vera, slávny pomocník vo svete krásy, vyživ..
14,90 €
Máte prirodzene vlniace sa či kučeravé vlasy a chcete tú najlepšiu starostlivosť, ktorú vlasom môžete poskytnúť? Presne pre vás je tu novinka v podobe šampónu CHI Aloe Vera Curls Defined, ktorý bol špeciálne vyvinutý pre vlnité a kučeravé vlasy. Posilňujúci šampón obsahuje aloe vera, ktorá je známa ..
13,90 €
Prirodzene vlniace sa vlasy potrebujú správnu starostlivosť, výživu a hlavne hydratáciu. Na to sa zamerala americká značka Farouk CHI a jej nová kolekcia na kučeravé vlasy Aloe Vera. Ľahká nezaťažujúce konzistencia zabraňuje krepovateniu vlasov a dokonale definuje lokne.Aloe Vera je známa pre svoje ..
14,90 €
Máte prirodzene vlnité vlasy, ktoré majú sklon ku krepovateniu a sú vysušené? Ľahký krém Moisturizing Curl Cream je špeciálne navrhnutý pre skrotenie divokých kučier.Aloe Vera je známa pre svoje blahodárne účinky ochraňuje vlasy, vyživuje, regeneruje a dodáva oslnivý lesk. Extrakt z agáve vlasy hlbo..
15,50 €
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)
Súbory cookie
Tento ESHOP používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.