Menu
Nákupný košík
Zaregistrujte sa a pripojte sa do nášho vernostného programu!   Viac tu

CHI - Argan Oil

CHI - Argan Oil
Hĺbkovo regeneračný luxusný kondicionér na vlasy s vyživujúcou formulou unikátnych olejov Arganu a Moringa. Tento kondicionér omladzuje suché, poškodené vlasy. Vďaka infúzii vitamínov a výživných olejov vznikajú vlasy hladké, mäkké, bez poškodenia s obnoveným leskom. Tento vyživujúci kondicionér pos..
12,90 €
Hĺbkovo regeneračná luxusná maska s vyživujúcou formulou unikátnych olejov Arganu a Moringa. Maska omladzuje suché, poškodené vlasy. Vďaka infúzii vitamínov a výživných olejov vznikajú vlasy hladké, mäkké, bez poškodenia s obnoveným leskom. Táto výživná maska poskytuje vlasom silu, pružnosť a zárove..
16,00 €
Hĺbkovo regeneračný šampón s komplexnou formulou unikátnych olejov Argan a Moringa. Tento šampón omladzuje suché, poškodené vlasy. Vďaka infúzii vitamínov a výživných olejov vznikajú vlasy hladké, mäkké, bez poškodenia s obnoveným leskom. Tento vyživujúci šampón poskytuje vlasom silu, pružnosť a zár..
12,90 €
Zobrazené 1 až 3 z 3 (1 stránok)
Súbory cookie
Tento ESHOP používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.