Menu
Your Cart
Zaregistrujte sa a pripojte sa do nášho vernostného programu!   Viac tu

Sample LAZIZAL Advanced Face Lift Serum 1ml (5ks)

Doprava zdarma nad 200 EUR
Sample LAZIZAL Advanced Face Lift Serum 1ml (5ks)
Nové
Sample LAZIZAL Advanced Face Lift Serum 1ml (5ks)
40,00 €
  • Sklad: Skladom
  • Model: sérum
  • SKU: LZKOPFLS05SA00

Balík obsahuje 5 vzoriek.


LAZIZAL® Advanced Face Lift Serum je odborná starostlivosť s formulou inšpirovanou prírodou. Navrhnutá tak, aby vyhovovala potrebám pokožky tváre, krku a výstrihu. Lazizal je kombináciou jedinečných a inovatívnych aktívnych zložiek s úžasnou prirodzenosťou produktu. Patentovaný kolagén (patent 233679) a kyselina hyalurónová s rôznou molekulovou hmotnosťou pôsobiaca na rôzne úrovne pokožky, zaisťujú optimálnu hydratáciu a zabraňujú tvorbe vrások.

Čo by chcela zrelá žena vidieť, keď sa pozerá do zrkadla? Krásu, ženskosť, silu?

Všetky tieto vlastnosti spolu? Krása má veľa rozmerov, z ktorých jedným ste práve Vy. Značke LAZIZAL® záleží na Vás, Vašej pokožke a kráse.

Čo si myslíte, ako dlho trvá, kým na vlastnej koži pocítite a uvidíte efekty pôsobenia produktu proti vráskam?

30 sekúnd, 30 minút, 30 dní. Presne toľko času potrebujeme na to, aby ste sa mohli zmeniť, obrátiť sa späť k sebe samej a ... vidieť účinky produktov LAZIZAL®, ktoré znovu vytvoria krásu stratenú vekom. LAZIZAL® je návrat ku kráse, mladosti, pocitu rovnováhy a vnútornej sily.

Názov LAZIZAL® je palindróm - výraz, ktorý znie rovnako pri čítaní zľava doprava a sprava doľava. Od staroveku sa palindromom pripisoval magický význam, verilo sa tiež, že vďaka nim možno vyjadriť to, čo je zdanlivo nevýslovné. Nie je to len značka, ktorá je čarovná, ale aj to, čo sa pod ňou skrýva.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Súbory cookie
Tento ESHOP používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.