Menu
Nákupný košík
Zaregistrujte sa a pripojte sa do nášho vernostného programu!   Viac tu

Vianoce 2021

Vianoce 2021
Nová a exkluzívna vôňa pre vašu bielizeň Sušienka,  zabalená v perfektnom vianočnom balení, rovno pod stromček!Balenie obsahuje koncentrovaný parfumér na pranie v exkluzívnej vianočnej vôni Sušienka:Kandizované ovocie, mandľový kvet, muscovado cukor a vanilka.. Viac Vianočné to už ani nemôže by..
9,90 €
4 nové a exkluzívne vône pre vašu bielizeň v perfektnom vianočnom balení, ideálne pod stromček!Balenie obsahuje 4 fľaštičky koncentrovaného parfemu na pranie  v jednodávkovom 20 ml formáte:Knižnica - Teplé objatieCukráreň - SušienkaKvetinárstvo - Divoké kvetyPráčovňá - MydloVeľkosť: 5,8 x 5,8 x..
9,90 €
Nová a exkluzívna vôňa pre vašu bielizeň Warm Embrace,  zabalená v perfektnom vianočnom balení, rovno pod stromček!Balenie obsahuje koncentrovaný parfem na pranie v exkluzívnej vianočnej vôni Teplé objatie:teplé korenie sa mieša s jantárovým, cédrovým drevomvôňa, ktorá vás prekvapí!Objem: 100ml..
9,90 €
Neviete, ktorú si vybrať? Súčasťou sú všetky domy Vianočnej dediny!Knižnica - Teplé objatieCukráreň - SušienkaKvetinárstvo - Divoké kvetyPráčovňá - MydloADELE DOM: Teplé objatie 20ml, Sušienka 20ml, Divoké kvety 20ml, Mydlo 20ml..
47,50 €
Nová a exkluzívna vôňa pre vašu bielizeň Divoké kvety,  zabalená v perfektnom vianočnom balení, rovno pod stromček!Balenie obsahuje koncentrovaný parfem na pranie v exkluzívnej vianočnej vôni Divoké kvety:Jemné tóny divokých kvetov sú kombinované s májovými ružami, a pivonkami, aby ste sa vždy ..
9,90 €
Nová a exkluzívna vôňa pre vašu bielizeň Práčovňa,  zabalená v perfektnom vianočnom balení, rovno pod stromček!Zelené tóny pačuli obyčajnej a srdce ruže a spomienka beží na mydlá našich babičiek ❤️Obsahuje: Geraniol, (2E)-2-(fenylmetylidén)osemvlovný, 4-tert-butylcyclohexyl acetát, Hexyl salicy..
9,90 €
Zobrazené 1 až 6 z 6 (1 stránok)
Súbory cookie
Tento ESHOP používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.