Menu
Nákupný košík
Zaregistrujte sa a pripojte sa do nášho vernostného programu!   Viac tu

Pracie prostriedky

Pracie prostriedky
Prací prostriedok bez parfumu a bez farbív sa stáva ešte efektívnejším!Takže nielenže budete mať čistý odev, ale pri použití s koncentrovaným parfumom Il bucato di Adele bude vaša obľúbená vôňa ešte intenzívnejšia!!!Perfektný na všetky druhy textílií.20 PRANÍReceptúra obohatená o enzýmyNajlepšie ods..
8,90 €
Úplne nový prací prostriedok na tmavé a farebné odevy účinkuje už pri nízkych teplotách, preniká hlboko do vlákien, odstraňuje nečistoty a odolné škvrny, šetrí farby vašej bielizne pomocou receptúry šetriacej farby.pri použití s koncentrovaným parfumom Il bucato di Adele bude vaša obľúbená vôňa ešte..
8,90 €
Nový prací prostriedok pre jemné odevy sa stará a chráni vlákna vlny, kašmíru, hodvábu, viskózy a všetky vaše najvzácnejšie odevy.20 UMÝVANÍFarbenie a rešpektovanie tkanínŽiadny parfém bez farbíNetestované na zvieratáchS dezinfekciouAktívny už pri 30°cObjem: 1000ml..
8,90 €
Nový prací prostriedok na športové oblečenie je špecifický pre technické odevy a syntetické vlákna, pôsobí už pri nízkych teplotách a preniká hlboko do vlákien, odstraňuje nečistoty a odolné škvrny.Pri použití s koncentrovaným parfumom Sport bude vaša bielizeň dezinfikovaná a intenzívne prevoňaná20 ..
10,90 €
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)
Súbory cookie
Tento ESHOP používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.