Menu
Your Cart
Zaregistrujte sa a pripojte sa do nášho vernostného programu!   Viac tu

Parfémy na pranie

Parfémy na pranie
Hrejivá vôňa citrusov a cyklámenu, s podtónom cédrového dreva, pižma a vanilkyVýrobok je možné použiť ako na pranie v práčke, tak aj na ručné pranie. Je možné ho použiť na všetky druhy látok.PRANIE V PRÁČKE: uzáver použite ako dávkovač, v závislosti od požadovanej intenzity nalejte dva alebo tr..
8,90 €
Kvetinové tóny broskyne a jazmínu, osviežené citrusmi a vetiverom.Výrobok je možné použiť ako na pranie v práčke, tak aj na ručné pranie. Je možné ho použiť na všetky druhy látok.PRANIE V PRÁČKE: uzáver použite ako dávkovač, v závislosti od požadovanej intenzity nalejte dva alebo tri uzávery do..
8,90 €
Kvetinové tóny bielej ruže a pelargónie, obohatené konvalinkou, pižmom a vanilkou.Výrobok je možné použiť ako na pranie v práčke, tak aj na ručné pranie. Je možné ho použiť na všetky druhy látok.PRANIE V PRÁČKE: uzáver použite ako dávkovač, v závislosti od požadovanej intenzity nalejte dva aleb..
8,90 €
Fitness: Ovocná vôňa so slnečnými tónmi a červeným ovocím a srdcom teplého korenia a jantáru. S molekulou ANTI-ZÁPACH JE obzvlášť vhodný pre športové a syntetické odevy, ale neutralizuje zápach z akéhokoľvek typu tkaniny.Opis: Výrobok je možné použiť ako na pranie v práčke, tak aj na ručné pranie. J..
21,95 €
MÔŽETE SI ICH KÚPIŤ SPOLOČNE ALEBO JEDNOTLIVO.Objem: 500mlBAVLNENÉ KVETY: KVETINOVÁ TÓN YLANGYLANG, BERGAMOTU A RUŽE, NA JEMNOM ZÁKLADE PIŽMOVEJ VÔNE.BIELE PIŽMO: KVETINOVÝ A PIŽMOVÝTÓN, NA OBKLOPUJÚCOM POZADÍ DREVÍN, ORCHIDEÍ A CITRUSOV.RANNÁ ROSA: KVETINOVÝTÓN SO SVIEŽIM SRDCOM Z CÉDRU A BOROVICE...
19,95 €
Používajte ho s Koncentrovaným Parfumom vašej obľúbenej vône: získate jemné a nádherne voňajúce odevy.NOVÁ FORMULA s dezinfekčným účinkom. Opis: 40 PRANÍVylepšená receptúraEfekt väčšej mäkkostiNapína vláknaUľahčuje žehlenieBez parfumu a bez farbívNetestované na zvieratáchS dezinfekčným prostrie..
6,90 €
Kvetinový nádych s bielymi kvetmi a škoricou. Vďaka bielemu pižmu a vetiveru je parfum príjemným a jemným.Výrobok je možné použiť ako na pranie v práčke, tak aj na ručné pranie. Je možné ho použiť na všetky druhy látok.PRANIE V PRÁČKE: uzáver použite ako dávkovač, v závislosti od požadovanej in..
8,90 €
Kvetinové tóny lotosu a konvalinky, so sviežou prísadou z dubového machu a cédrového dreva.Výrobok je možné použiť ako na pranie v práčke, tak aj na ručné pranie. Je možné ho použiť na všetky druhy látok.PRANIE V PRÁČKE: uzáver použite ako dávkovač, v závislosti od požadovanej intenzity nalejte..
8,90 €
Zobrazené 1 až 8 z 15 (2 stránok)
Súbory cookie
Tento ESHOP používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.