Menu
Nákupný košík
Zaregistrujte sa a pripojte sa do nášho vernostného programu!   Viac tu

PRACIE PROSTRIEDKY

PRACIE PROSTRIEDKY
Zmakčovač od Il bucato di Adele plní funkciu klasickej aviváže tak ako ju poznáte od konknurenčných značiek.Naša aviváž je bez parfumu a farbív preto sa kombinuje s parfumami do prania, ktoré bielizeň perfektne prevoňajú.Používajte ho spolu s vašou obľúbenou vôňou a získate jemné a nádherne voňajúce..
6,90 €
Nový prací prostriedok s molekulou ODOR-CONTROL na športové oblečenie je špecifický pre technické odevy a syntetické vlákna. Aktívny už pri teplote  30°, preniká hlboko do vlákien, odstraňuje zápach, škvrny a šetrí tkaniny. Je bez parfumu a farbív s dezinfekčným prostriedkom.Pri použi..
10,90 €
Prací prostriedok je obohatený o enzýmy, ktoré podporujú  lepšie odstránenie škvŕn a hĺbkové vyčistenie bielej, ale aj farebnej bielizne. S optickým zjasňovačom pre ešte žiarivejšie biele prádlo. Prostriedok je perfektný na všetky druhy textílií. Šetrí farby, je bez parfumu a bez farbív, s dezi..
8,90 €
 Prací prostriedok pre jemné odevy sa stará a chráni vlákna Vašich najvzácnejších kúskov oblečenia. Od vlny cez kašmír až po hodváb či viskózu. Je šetrný k farbám a rešpektuje tkaniny, ktoré ostávajú po praní krásne mäkké a hebké. Neobsahuje žiadny parfém, je bez farbív. Odevy dezinfikuje a je ..
8,90 €
Nový tekutý prací prostriedok na tmavé a farebné odevy, bez vône s dezinfekčným účinkom. Pôsobí už pri nízkych teplotách, dezinfikuje, preniká hlboko do vlákien, odstraňuje nečistoty a odolné škvrny. Pomocou špeciálnej receptúry šetrí farby Vašej bielizne, ktoré budú zaručene žiarivé.Balenie: 1000ml..
8,90 €
Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)