Menu
Nákupný košík
Zaregistrujte sa a pripojte sa do nášho vernostného programu!   Viac tu

DIFUZÉRY

DIFUZÉRY
Difuzér s vonnými tyčinkami s koncentrovanou náplňou ČERSTVÉ PRÁDLO prinesie do priestoru pocit čerstvo opranej bielizne. Osvieži nie len ovzdušie, ale aj Vaše zmysly, vďaka prítomnosti citrusov, vetiveru a jemných akordov broskyne a jazmínu. Použitie: Vonné difuzéry od Il Bucato..
22,90 €
Difuzér s vonnými tyčinkami s koncentrovanou náplňou SLNEČNÝ DEŇ zahalí, každý interiér do nádhernej vône. Kvety ruže a heliotropu v spodných tónoch doplnené o mach a cédrové drevo. Esencia ktorá obklopí celý Váš domov teplým a zmyselným objatím.Použitie: Vonné difuzéry od Il Bucato di Ade..
22,90 €
Difuzér s vonnými tyčinkami s koncentrovanou náplňou ZLATO ORIENTU prevonia, každý priestor krásnou vôňou.  Ušľachtilé citrusovo - kvetinové tóny, sladká vôňa vanilky, ktorú dopĺňajú hrejivé esencie drevín, vytvárajú jemnú, príjemnú, ale zároveň prenikavú arómu. To je vôňa Z..
22,90 €
Difuzér s vonnými tyčinkami s koncentrovanou náplňou ČISTOBIELA, prináša pohladzujúce tóny bielych kvetov, zdobené konvalinkou, pižmom a vanilkou. Vycibrená a elegantná esencia, ktorá Váš domov zahalí neodolateľným pocitom čistoty. Použitie: Vonné difuzéry od Il Bucato di Adele sú vyr..
22,90 €
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)