Menu
Nákupný košík
Zaregistrujte sa a pripojte sa do nášho vernostného programu!   Viac tu

DARČEKOVÉ SADY A ZVÝHODNENÉ BALENIA

DARČEKOVÉ SADY A ZVÝHODNENÉ BALENIA
Tipy na originálne darčeky a zvýhodnené balenia produktov od Il Bucato di Adele za super ceny!
DARČEKOVÁ SADA PARFÉM NA PRANIE  5x20ml - KLASICKÁ KOLEKCIA/ SPORT & FITNESS
Najpredávanejšie
TIP NA DARČEK !KLASICKÁ KOLEKCIA A SPORT & FITNESSAk neviete, ktorú vybrať vyskúšajte všetky. S touto skúšobnou sadou máte k dispozícií  3 parfémy do prania z klasickej kolekcie a 2 parfémy zo športovej edície obohatené o molekulu ANTI-ZÁPACH. Sada je v praktických jednodávkových formátoch...
10,50 €
DARČEKOVÁ SADA PARFÉM NA PRANIE 10x20ml
Najpredávanejšie
TIP NA DARČEK!Neviete sa rozhodnúť? Sada obsahuje všetkých 10 vôní od  Il bucato di Adele v 20ml flaštičkách na 1 max. 2 prania. Ideálne pre tých, ktorí si ešte nezvolili svoju obľúbenú vôňu alebo, ako originálny tip na darček.Balenie vzoriek obsahuje :ARGANSLNKO ORIENTUVANILKA A MYRHA&nbs..
19,50 €
SADA 3x150/500ml PARFÉM NA PRANIE - ĽUBOVOĽNÁ KOMBINÁCIA SADA 3x150/500ml PARFÉM NA PRANIE - ĽUBOVOĽNÁ KOMBINÁCIA
Nové -7 %
STÁLE SA NEVIETE ROZHODNÚŤ ? ALE VIETE ŽE NIEKTORÉ, VÔNE BY VÁM JEDNODUCHO NESADLI. MY MÁME PRE VÁS RIEŠENIE. ZVÝHODNENÚ SADA 3 PARFÉMOV NA PRANIE. ZVOĽTE SI 3 ĽUBOVOĽNÉ PARFÉMY DO PRANIA PODĽA VLASTNÉHO VÝBERU.KOMBINÁCIA VÔNÍ JE IBA NA VÁS!SADA BUDE OBSAHOVAŤ VAMI ZVOLENÚ VEĽKOSŤ A TIE VÔNE, KTORÉ ..
24,90 € 26,70 €
SADA NA PRANIE - ČISTOTA A MÄKKOSŤ SADA NA PRANIE - ČISTOTA A MÄKKOSŤ
Nové
Vaše obľúbené vône budú ešte intenzívnejšie a trvalejšie, ak pri praní použijete od Il bucato di Adele pracie prostriedky, ale aj zmäkčovadlo. S touto mini skúšobnou sadov môžete vyskúšať efekt všetkých pracích prostriedkov Adele a zamilovať sa do ich výsledku.  Balenie obsahuje: 1x 4..
4,90 €
ZVÝHODNENÁ DARČEKOVÁ SADA  NA PRANIE
-6 %
TIP NA DARČEK !ZVÝHODNENÁ DARČEKOVÁ SADA NA PRANIE - SO ZMÄKČOVADLOM, PRÁCIM PROSTRIEDKOM KLASIK NA BIELE A FAREBNÉ PRÁDLO A KAZETOU 10 VÔNÍ VO FORMÁTE  JEDNORÁZOVEJ DÁVKY 20ml Perfektná súprava na začiatok, s ktorou bude Vaša bielizeň dokonale čistá, mäkká a nádherne voňavá. Sada obs..
33,30 € 35,30 €
ZVÝHODNENÁ ŠPORTOVÁ SADA  NA PRANIE ZVÝHODNENÁ ŠPORTOVÁ SADA  NA PRANIE
Nové -9 %
TIP NA DARČEK !SADA PRE ŠPORTOVCOV s pracím prostriedok Sport, ktorý dezinfikuje a dôkladne čistí všetky technické a syntetické tkaniny, parfumovaný koncentrát Sport alebo Fitness im dodá intenzívnu vôňu. Oba obsahujú aktívnu molekulu Odor-Control.Pranie v práčke závisí od požadovanej intenzity..
30,00 € 32,85 €
Zobrazené 1 až 6 z 6 (1 stránok)