Menu
Nákupný košík
Zaregistrujte sa a pripojte sa do nášho vernostného programu!   Viac tu

Kto sme

Každá žena túži po dlhých vlasoch, mne ich príroda nadelila v hojnom množstve aj dĺžke, avšak zatúžila som po zmene, a dala sa ostrihať. Svoje nerozvážne konanie som ale veľmi rýchlo oľutovala, a až vtedy som pochopila, ako sa cítia tie z vás, ktoré také šťastie nemali. Vlasy som si počas štúdia na kaderníckej strednej škole dala predĺžiť, a práve to bol prvý impulz, ktorý ma priviedol na cestu, v ktorej pokračujem dodnes.

V roku 2020 som sa presťahovala do novej väčšej prevádzky, aby som vedela služby salónu rozšíriť a posunúť na inú úroveň. Pribudla pomocná sila Tomáš a Mária- prerábajú ukončenia na prameňoch a tým šetria čas klientky pri posúvaní spojov a pomáhajú s celkovým chodom salónu a eshopu. Prijala som aj šikovnú hairstylistka Alžbetku ktorá miluje coloristiku a tiež predlžovanie vlasov.

Bolo to to najlepšie, čo sa mi v živote mohlo stať, moja práca je zároveň mojím koníčkom. V škole som sa naučila techniku a prax som postupne naberala na obetavých kamarátkach. Po skončení štúdia som absolvovala viaceré školenia a zamestnala sa v kaderníckom salóne. Chcela som sa najmä uistiť, že som dobrá v tom, čo robím a naďalej pokračovať. Mala som len 19 rokov, no vedela som, že to chcem robiť sama pre seba. Začínala som v detskej izbe pred zrkadlom a všetky práce som poctivo dokumentovala na sociálnych sieťach. Klientky za mnou cestovali nielen z blízkeho okolia, ale dokonca aj niekoľko stoviek kilometrov. Opakovane sa vracali a vyhľadávali moje služby, a to aj napriek tomu, že som nemala salón. Postupom času som si zariadila vlastné kaderníctvo, v ktorom sa predlžovaniu a starostlivosti o vlasy venujem už 7 rokov. 

Na predlžovanie používam len najkvalitnejšie vlasy dostupné na trhu, a práve tie nájdete aj v našom e-shope.


PREDAJ VLASOV

Predaj vlasov sa za posledné roky veľmi rozšíril a na trhu je množstvo predajcov. Niektorí ale zatajujú ich pravý pôvod alebo dokonca primiešavajú do surových copov krátke umelé pramene. Pripravujú vlasy s nízkou gramážou a riedkymi koncami a neodhalia zákazníkom ich reálnu životnosť.

Tieto fakty a skúsenosti za viac ako 5 rokov práce s vlasmi, mi vnukli myšlienku, ktorú som sa rozhodla aj zrealizovať. Okrem predĺžovania vlasov som pridala aj tento e-shop plný rôznych štruktúr a typov vlasov tak, aby sme uspokojili všetky typy zákazníčok. Každá z vás je predsa iná, jedinečná.

Rovné, vlnité, kučeravé

Odtiene od najsvetlejších po najtmavšie

Podľa pôvodu: ruské, európske

RUSKÉ: majú vysokú kvalitu a štruktúrou sú veľmi podobné našim

EURÓPSKE: sú prekrásne lesklé a hlavne veľmi jemné


METÓDY PREDLŽOVANIA VLASOV

Na trhu je veľa možností, ja pracujem s nižšie uvedenými:

EUROLOCK: Ukončenie vlasu keratínom v tvare I spoj vo veľkosti 5mm, ktorý sa zatvorí na tzv. knižku. Je o polovicu menší a prepojenie je potrebné po 1,5 - 3 mesiacoch, v závislosti od rýchlosti rastu a štruktúry vašich vlasov.

Ponúka vám taktiež spracovanie vlasov bez ohľadu na to, či boli alebo neboli zakúpené v našom e-shope.

Prvým procesom pri spracovaní vlasov je vyčesanie krátkych vlasov z copu, ktoré by pri následnom predĺžení alebo zahustení mohli pretŕčať alebo zavadzať. Neskôr sa vlásky po jednotlivých pramienkoch spracujú na vami požadovanú metódu, EUROLOCK I alebo U TYP KERATIN.

KERATIN: Ukončenie vlasu kvalitným talianskym keratínom v tvare U ktorý sa tepelne spracováva. Spoj má oválny tvar. Je vhodný pre všetky typy vlasov. Posúvanie je potrebné po 3-4 mesiacoch.


PREKERATÍNOVANIE OPOTREBOVANÝCH SPOJOV

Požívaním a opätovným prepájaním vlasov dochádza k opotrebovaniu spojov. Akonáhle sa tak stane, spoj sa začína štiepiť, a tým vzniká riziko vypadávania jednotlivých vlasov z pramienku, k stenšovaniu alebo úplnému zničeniu. Pred vytvrdením nového keratínu sa opotrebovaný spoj odstrihne a nanesie sa nová vrstva keratínu, pričom sa spoj vytvrdí.

Súbory cookie
Tento ESHOP používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.