Menu
Your Cart
Zaregistrujte sa a pripojte sa do nášho vernostného programu!   Viac tu

SHAPE CODE Slim Shake 25g

Doprava zdarma nad 200 EUR
SHAPE CODE Slim Shake 25g
Nové
SHAPE CODE Slim Shake 25g
3,70 €
  • Sklad: Skladom
  • Model: výživový doplnok
  • SKU: SCSLPSSH01M100

Vzorka produktu SHAPE CODE Slim Shake

Príchuť: vanilkovo-krémová

Problém prebytočných kíl? Obmedzujete sa? Jo-jo efekt? Koľkokrát sa zlyhania skončili nadváhou a inými nežiaducimi následkami? Našťastie je to už minulosť! SHAPE CODE® Slim Shake je tým správnym riešením pre všetkých, ktorí sa snažia o udržanie krásnej, štíhlej postavy a hľadajú podporu pre rozumnú stravu, ktorá vedie k redukcii hmotnosti a celkovej dobrej kondícii tela.

SLENDACOR® Weight Management Complex

je synergické zloženie na princípe troch rastlinných extraktov: podzemku kurkumy (Curcuma longa), listy kari (Murraya coenigii) a listy moringy oleifera (Moringa oleifera). Tieto rastliny sú známe už stovky rokov svojimi činnosťami podporujúcimi zdravie.

SLENDACOR® má klinicky dokázané účinky na chudnutie. Patentovaný vzorec bol klinicky testovaný podľa zlatého štandardu randomizovaných, dvojitých slepých vzoriek placebom kontrolovaných štúdií.

Čo je SLENDACOR®?

Je to rastlinná receptúra s klinicky overenou účinnosťou v kombinácii s vhodnou stravou a fyzickou aktivitou. V klinických štúdiách sa denne použilo 900 mg receptúry SLENDACOR®.

Denná dávka receptúry SLENDACOR® používaná v klinických štúdiách (900 mg) je obsiahnutá v 2 dávkach (50 g) SHAPE CODE® Slim Shake.

Ako patentovaná a klinicky testovaná prísada je SELNDACOR® ideálny pre ženy aj mužov nad 18 rokov, pretože podporuje proces chudnutia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Súbory cookie
Tento ESHOP používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.