Menu
Your Cart
Zaregistrujte sa a pripojte sa do nášho vernostného programu!   Viac tu

LAZIZAL

LAZIZAL
LAZIZAL Advanced Face Lift Capsules
Nové
Výrobca: DuoLife
LAZIZAL® Advanced Face Lift Capsules je výživový doplnok podporujúci funkcie a stav pokožky „zvnútra“. Kompozícia prírodných zložiek je obsiahnutá v inovatívnych dvojfázových kapsulách s modifikovaným predĺženým uvoľňovaním, ktoré zlepšujú absorpciu aktívnych látok. Lazizal Advanced Face Lift Capsul..
62,00 €
LAZIZAL Advanced Face Lift Cream 50ml
Nové
Výrobca: DuoLife
LAZIZAL® Advanced Face Lift Cream je odborná starostlivosť s formulou inšpirovanou prírodou. Navrhnutá tak, aby vyhovovala potrebám pokožky tváre, krku a výstrihu. Lazizal je kombináciou jedinečných a inovatívnych aktívnych zložiek s úžasnou prirodzenosťou produktu. LAZIZAL® Advanced Face Lift Cream..
93,00 €
LAZIZAL Advanced Face Lift Serum 10ml
Nové
Výrobca: DuoLife
LAZIZAL® Advanced Face Lift Serum je odborná starostlivosť s formulou inšpirovanou prírodou. Navrhnutá tak, aby vyhovovala potrebám pokožky tváre, krku a výstrihu. Lazizal je kombináciou jedinečných a inovatívnych aktívnych zložiek s úžasnou prirodzenosťou produktu. Patentovaný kolagén (patent 23367..
64,00 €
Výrobca: DuoLife
LAZIZAL® Advanced Face Lift Set je výnimočná kombinácia troch produktov, ktorá zaisťuje komplexnú starostlivosť proti starnutiu pleti.LAZIZAL® Advanced Face Lift Serum 10 mlLAZIZAL® Advanced Face Lift Cream 50 mlLAZIZAL® Advanced Face Lift Capsules 30 kap.Každý tento prípravok vytvorili špecialisti ..
219,00 €
LAZIZAL Darčeková taška
Nové
Výrobca: DuoLife
Balenie obsahuje 1ks darčekovej tašky..
2,50 €
Sample LAZIZAL Advanced Face Lift Serum 1ml (5ks)
Nové
Výrobca: DuoLife
Balík obsahuje 5 vzoriek.LAZIZAL® Advanced Face Lift Serum je odborná starostlivosť s formulou inšpirovanou prírodou. Navrhnutá tak, aby vyhovovala potrebám pokožky tváre, krku a výstrihu. Lazizal je kombináciou jedinečných a inovatívnych aktívnych zložiek s úžasnou prirodzenosťou produktu. Patentov..
40,00 €
Zobrazené 1 až 6 z 6 (1 stránok)
Súbory cookie
Tento ESHOP používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.