Menu
Your Cart
Zaregistrujte sa a pripojte sa do nášho vernostného programu!   Viac tu

Výživové doplnky

Výživové doplnky
Výrobca: DuoLife
DuoLife Aloes je prirodzeným, prírodným zdrojom zdravia a krásy. Je to ideálne riešenie pre ľudí, ktorí hľadajú spôsob, ako si čo najdlhšie zachovať mladosť a vitalitu. Vďaka dôkladnému čistiacemu účinku na organizmus zabezpečuje DuoLife Aloes úplnú regeneráciu organizmu.DuoLife Aloes je výnimočný v..
29,00 €
Výrobca: DuoLife
DuoLife Chlorofil je odpoveďou pre tých, čo chcú svoj organizmus udržať čo najdlhšie v optimálnom zdravotnom stave, v dobrej kondícii. Vďaka svojmu výnimočnému účinku ho mnohí nazývajú „tekutou energiou“.Vďaka výnimočnému zloženiu prírodných látok výrazne podporuje detoxikáciu organizmu. Prírodný ch..
29,00 €
Výrobca: DuoLife
DuoLife Clinical Formula Prooptical® je nová kapitola vo výživových diétnych doplnkoch a zdroj prírodných zlúčenín s ochranným účinkom na očné orgány, ktorá je uzavretá v inovatívnej, dvojfázovej kapsule s predĺženým uvoľňovaním. Receptúra obsahuje vo svoProces videnia sa u človeka vykonáva prostred..
54,00 €
Výrobca: DuoLife
Tekutý kolagén s obsahom pestrej zmesi prírodných antioxidantov pomáha koži udržať si pevnosť a pružnosť, chráni ju pred predčasným starnutím, pozitívne vplýva na zdravie vlasov a nechtov. Prírodný kolagén zabezpečuje optimálny stav kĺbových chrupaviek a kostí.Mango je zdrojom vitamínov, ktoré pozit..
35,00 €
Výrobca: DuoLife
Keratin Hair Complex je výživový doplnok v kvapalnej forme na báze keratínu a prírodných zložiek rastlinného pôvodu. Majú medzinárodné patenty*.DUOLIFE KERATIN HAIR COMPLEX ZDRAVIE A KRÁSA V JEDNOM- Vypadávanie Vašich vlasov znížené o 34% už po jednomesačnej aplikácii**- Značné obmedzenie vypadávani..
49,00 €
Výrobca: DuoLife
DuoLife Medical Formula BorelissPro® - NEW je kvalitným zdrojom polyfenolov, kyseliny chlorogénovej, iridoidov (monoterpénov) a alkaloidov. BorelissPro® je prírodný výživový doplnok s optimálnym zastúpením mnohých látok potrebných pre telo. Inovatívne posVšetky látky nachádzajúce sa vo výživovom dop..
29,00 €
Výrobca: DuoLife
DuoLife Medical Formula ProCardiol® NEW Výživový doplnok ProCardiol® je bohatým zdrojom prírodných látok, ktorých účinky pozitívne pôsobia na srdcovo-cievny systém. Napomáhajúc srdcu, chrániac cievy a zároveň podporujúc reguláciu hladinu cholesterolu v krvi.Extrakt z hlohu posilňuje činnosť srdca, p..
29,00 €
Výrobca: DuoLife
DuoLife Medical Formula ProCholterol® - NEW Výživový doplnok ProCholterol® je bohatým zdrojom prírodných látok, ktoré vplývajú na udržanie čo najnižšej hladiny cholesterolu v krvi. Pozitívne vplýva na srdcovo-cievny systém. Je nezastupiteľný pre tých, ktorí majú problémy s cievami a krvným obehom. T..
29,00 €
Zobrazené 1 až 8 z 21 (3 stránok)
Súbory cookie
Tento ESHOP používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.