Menu
Your Cart
Zaregistrujte sa a pripojte sa do nášho vernostného programu!   Viac tu

SHAPE CODE

SHAPE CODE
SHAPE CODE Best Flavours 10*3g
Nové
Výrobca: DuoLife
SHAPE CODE® Slim Shake Best Flavours je sada 10 vrecúšok v 5 príchutiach, určená na použitie ako doplnok k výživnému kokteilu SHAPE CODE® Slim Shake. Potravina obsahujúca iba prírodné príchute a vlákninu. Dodajte svojmu kokteilu svoju obľúbenú arómu a objavte skutočné bohatstvo príchutí SHAPE CODE® ..
14,90 €
SHAPE CODE Slim Shake 25g
Nové
Výrobca: DuoLife
Vzorka produktu SHAPE CODE Slim ShakePríchuť: vanilkovo-krémováProblém prebytočných kíl? Obmedzujete sa? Jo-jo efekt? Koľkokrát sa zlyhania skončili nadváhou a inými nežiaducimi následkami? Našťastie je to už minulosť! SHAPE CODE® Slim Shake je tým správnym riešením pre všetkých, ktorí sa snažia o u..
3,70 €
SHAPE CODE Slim Shake 750g
Nové
Výrobca: DuoLife
Príchuť: vanilkovo-krémováProblém prebytočných kíl? Obmedzujete sa? Jo-jo efekt? Koľkokrát sa zlyhania skončili nadváhou a inými nežiaducimi následkami? Našťastie je to už minulosť! SHAPE CODE® Slim Shake je tým správnym riešením pre všetkých, ktorí sa snažia o udržanie krásnej, štíhlej postavy a hľ..
95,00 €
Zobrazené 1 až 3 z 3 (1 stránok)
Súbory cookie
Tento ESHOP používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.