Menu
Your Cart
Zaregistrujte sa a pripojte sa do nášho vernostného programu!   Viac tu

Difuzéry

Difuzéry
Na základe obrovského dopytu je tu Bianco Puro vo vôňovej verzii pre domácnosť v maxi veľkosti 200 ml!Kvetinové tóny bielej ruže a pelargónie, obohatené konvalinkou, pižmom a vanilkou.Popis: Odstráňte uzáver z fľaše a vložte dodanú sadu tyčiniek. Tyčinky občas obráťte, aby ste dosiahli účinnejšiu di..
22,90 €
Na základe obrovského dopytu je tu Fresco Bucato vo voňavej verzii pre domácnosť v maxi veľkosti 200 ml!Kvetinové tóny broskyne a jazmínu, osviežené citrusmi a vetiverom.Popis: Odstráňte uzáver z fľaše a vložte dodanú sadu tyčiniek. Tyčinky občas obráťte, aby ste dosiahli účinnejšiu difúziu vône...
22,90 €
Pre veľký dopyt je tu obľúbená vôňa Slnečný deň - vôňa ruže, pižma a cédrového dreva, vo verzii s vôňou do miestnosti v maxi veľkosti 200 ml!Popis: Odstráňte uzáver z fľaše a vložte dodanú sadu tyčiniek. Tyčinky občas obráťte, aby ste dosiahli účinnejšiu difúziu vône...
22,90 €
Na základe obrovského dopytu je tu tiež Oro d ‘Oriente vo verzii pre domácnosť v maxi veľkosti 200 ml!Kvetinové tóny bergamotu a ruže, obohatené hrejivými esenciami vanilky a drevín.Popis: Odstráňte uzáver z fľaše a vložte dodanú sadu tyčiniek. Tyčinky občas obráťte, aby ste dosiahli účinnejšiu..
22,90 €
Na základe obrovského dopytu sú tu aj Ylang Ylang a Jasmine vo vôňovej verzii pre domácnosť v maxi veľkosti 200 ml.Jemné kvetinové tóny konvalinky a jazmínu, obohatené o ylang-ylang, ružu a levanduľu.Popis: Odstráňte uzáver z fľaše a vložte dodanú sadu tyčiniek. Tyčinky občas obráťte, aby ste dosiah..
22,90 €
Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)
Súbory cookie
Tento ESHOP používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory Cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.