Menu
Nákupný košík
Zaregistrujte sa a pripojte sa do nášho vernostného programu!   Viac tu

CHI - Repair

CHI - Repair

Na všetky typy vlasov a obzvlášť ideálne na nadpojené vlasy

 CHI INFRA  TREATMENT-  HYDRATAČNÝ KONDICIONÉR 355ml
do 10 Dní
CHI Infra Treatment Hydratačný kondicionérHydratačný kondicionér  je aktivovaný technológiou CHI 44, ktorá je určená pre dokonalú hydratáciu a obnovu štruktúry vlasy. Aktivuje katiónovú hydrátaciu vo vnútri vlasu, okamžite zvlhčuje a reparuje poškodenú vnútornú vlasovú štruktúru a vracia vlasom..
15,30 €
Bez DPH:12,75 €
HODVÁBNY OLEJ NA VLASY CHI SILK INFUSION - 177ml
Vypredaná
CHI Silk Infusion Hodvábny olej 177mlNajobľúbenejší hodvábny olejček výrazne ovplyvňuje zdravie a kvalitu vlasov. Prinavracia vlasom silu, pevnosť, vlhkosť a pružnosť. Obsahuje vzácnu zložku, ktorou je prírodný hodváb, zdroj veľkého množstva aminokyselín. Zloženie obohacujú pšeničné a sójové proteín..
24,20 €
Bez DPH:20,17 €
CHI Silk Infusion Hodvábny olej 355mlNajobľúbenejší hodvábny olejček výrazne ovplyvňuje zdravie a kvalitu vlasov. Prinavracia vlasom silu, pevnosť, vlhkosť a pružnosť. Obsahuje vzácnu zložku, ktorou je prírodný hodváb, zdroj veľkého množstva aminokyselín. Zloženie obohacujú pšeničné a sójové proteín..
39,50 €
Bez DPH:32,92 €
CHI Silk Infusion Hodvábny olej 59mlNajobľúbenejší hodvábny olejček výrazne ovplyvňuje zdravie a kvalitu vlasov. Prinavracia vlasom silu, pevnosť, vlhkosť a pružnosť. Obsahuje vzácnu zložku, ktorou je prírodný hodváb, zdroj veľkého množstva aminokyselín. Zloženie obohacujú pšeničné a sójové proteíny..
15,00 €
Bez DPH:12,50 €
ŠAMPÓN NA VLASY CHI INFRA - 355ml
do 10 Dní
Silne hydratačný šampón ktorý jemne čistí vlasy i pokožku hlavy. Obsahuje prírodný hodváb a pšeničné proteíny, ktoré vlas hĺbkovo ošetrujú a zabraňujú jeho poškodeniu z vonka. Vlasy sú po ošetrení radou CHI INFRA viditeľnejšie hladšie, lesklejšie a ľahšie formovateľné. Ideálny na všetky typy vlasov ..
15,30 €
Bez DPH:12,75 €
Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)