Z každej strany čítate, že predĺženie nie je šetrné pre vaše vlasy a že prirodzenosť je viac. Pozor, kto povedal, že s dlhšími vlasmi nebudete vyzerať prirodzene? A ak vám to pomôže zvýšiť sebavedomie, ručíme vám, že to bude vaša najlepšia investícia.

  1. Samotná aplikácia predĺženia eurolockmi netrvá celý deň, no pár hodín si na ňu vyhraďte :) Len v priebehu desiatok minút máte krásne, lesklé, dlhé a hustejšie vlasy na niekoľko mesiacov. 
  2. Predĺženie vám pomôže napraviť zle ostrihaný účes, teda, aj keď nie ste so svojím momentálnym strihom spokojná, všetko sa dá vyriešiť. 
  3. Predĺženými vlasmi nič nepokazíte.  Je mnoho iných metód na zmenu vlasov, ktorými pokazíte a uškodíte svojím vláskom viac, napríklad chemické farbenie. Po spočítaní nákladov na farbenie počas roka vás predĺžené vlasy môžu vyjsť oveľa lacnejšie.
  4. Pri rozštiepených končekoch máte možnosť predĺženými vlasmi zakryť ich nedostatky. Budete krásna na počkanie a navyše sa vám vlastné vlasy môžu nenápadne regenerovať.
  5. Predĺženými vlasmi prekvapíte svojho partnera, nemusí vás spoznať a večer môže byť aj pre vás prekvapením. Partner vás zahrnie romantikou a láskou a to všetko iba kvôli predĺženým vlasom. Veď chlapi dlhé vlasy milujú, a to si nebudeme klamať :D
  6. Samozrejme, nie je nič horšie, ako vidieť na ulici ženu, na ktorej aj z päťdesiatich metrov vidieť, že vlasy nie sú jej. Neskúsená kaderníčka vám nadpojí vlasy a pošle vás domov bez konečnej úpravy. Dajte si záležať aj na výbere dobrého salóna!
  7. Často sa stáva, že ženy si po predĺžení na vlasy nedajú siahnuť. Chcú ich mať čo najdlhšie, avšak, tým si škodia. Cieľom nadpájania vlasov je hustá, no prirodzene pôsobiaca hriva, no preto je dôležité sa o nich pravidelne starať. Aj to je jedným z pozitívnych dôvodov, pretože vás to prinúti navštíviť kaderníka častejšie, ako obvykle.
  8. Spoj je pri eurolockoch ľahký a šetrný, navyše, takmer ho nevidieť a nezaťažuje vlas. Veľmi dôležitá je aj kvalita nadpájaných vlasov, vykašlite sa na umelé a lacné verzie.